Strona główna / Archiwum / Rok szkolny 2008/2009 wrzesień
1.09.2008r. Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009

1 września społeczność szkoły uczestniczyła w uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, którą poprzedził udział we Mszy Świętej. Zebranych powitali przedstawiciele Samorządu uczniowskiego, którzy oddali głos pani Barbarze Waruś, dyrektorowi szkoły. W swoim wystąpieniu p. Waruś przywitała wszystkich w nowym roku szkolnym, przedstawiła wychowawców pierwszych klas i życzyła samych sukcesów zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Następnie uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Zajęcia na basenie
Od 22 września 2008 r. organizowane są dla uczniów gimnazjum bezpłatne zajęcia na basenie w Domu Wczasowym \"Górnik\". Zajęcia odbywają się w poniedziałki od 15.00 do 16.35. Zajęcia są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.