Linki do ciekawych stron w Internecie
Dla rodziców
Archiwum
„V Memoriał”

Reprezentacja naszego Gimnazjum już po raz drugi uczestniczyła w Memoriale im. swojego patrona ks. prof. J. Tischnera. Przy pięknej słonecznej pogodzie 14 marca na stokach narciarskich w Kluszkowcach został rozegrany „V Memoriał im. ks. prof. J. Tischnera w Narciarstwie Alpejskim”. Zawodnicy naszej szkoły startowali w kategorii gimnazjów i w kategorii Open (osoby dorosłe). Wśród dziewcząt na najwyższym podium stanęła Karolina Mastalska, drugie miejsce przypadło Joannie Urban, trzecie Katarzynie Ciesielce, a Sylwia Kucęba była piąta. W kategorii chłopców drugie miejsce zajął Krzysztof Pluta, trzecie Łukasz Wiercioch, czwarty był Adam Gabryś, a za nim Hubert Klimek i Adam Olędzki. Wśród kobiet najlepsza była p. Barbara Urban (mama Joasi), a p. Magdalena Styrylska zajęła trzecie miejsce. W kategorii mężczyzn p. Jacek Żebracki był drugi, a p. Jacek Piotrowski piąty. Wszystkim zawodnikom gratulujemy, a panu Zygmuntowi Białkowi dziękujemy za bezpłatny przewóz sportowców na zawody.
J. Piotrowski

Rocznica Imienin Patrona Naszego Gimnazjum
16 marca reprezentacja Samorządu Szkolnego: Aleksandra Oleś, Łukasz Wiercioch, Grzegorz Gondek pod opieką
p. Magdaleny Wojtarowicz i p. Dominiki Smolarskiej odwiedzili grób ks. prof. Józefa Tichnera w Łopusznej. Uczniowie w imieniu całego gimnazjum złożyli wieniec z okazji rocznicy imienin naszego patrona. Następnie zwiedzili Dom Pamięci ks. Józefa Tischnera – „Tischnerówkę”.