Strona główna / Archiwum / Czerwiec
Szkolne biegi przełajowe

W dniu 21.06.2006 odbyły się poraz pierwszy szkolne biegi przełajowe. Zawody były przeprowadzone na "Ścieżce zdrowia" w Parku Górnym. Wśród dziewczyn najlepsza była Marta Waruś z I-szej klasy, druga Monika Symela z III klasy i trzecia Ewelina Ciesielka również z III klasy. Najszybszy w grupie chłopców był Marcin Matusik z kl.III, drugi był Hubert Klimek z II klasy, a trzeci Marcin Pietrzak z III klasy. Gratulujemy!

Sukces recytatorski

Uczennica klasy pierwszej, Aleksandra Oleś zajęła II miejsce w Konkursie Recytatorskim Młodzieży Gimnazjalnej. Uczennica przygotowywała się pod kierunkiem p. Beaty Kowalskiej i została nagrodzona w czasie uroczystego apelu klas III. Gratulujemy!

Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca uczniowie klas I- III uczestniczyli w apelach podsumowujących pracę szkoły. Wyróżnieni zostali uczniowie i klasy, które uzyskały najwyższą średnią ocen. Wśród klas III najlepsza okazała się klasa III d, która uzyskała średnią 4, 44 , a najlepszym uczniem został Bartosz Mastalski ( 5,3) z klasy III c. W grupie uczniów klas drugich, najlepsze wyniki uzyskała klasa II d ( 4, 22 ), a najwyższą średnią Emil Niezgoda ( 5,0 )z kl. II d . Wśród klas pierwszych, najlepsza okazała się klasa I a
( 4, 0 ), a najlepszą pierwszoklasistką została Aleksandra Oleś ( 5. 3 ) z klasy I d.
     23.06 gimnazjaliści odebrali świadectwa. W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, rodzice, nauczyciele i goście, by uczestniczyć w uroczystym pożegnaniu klas III. Program artystyczny-„ Wspomnienia tworzą w duszy najpiękniejsze obrazy” zaprezentowali uczniowie gimnazjum przygotowywani pod kierunkiem p. J. Kaliszczak i p. E. Zachwiei.
     W trakcie uroczystości nagrodzeni zostali uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzice odebrali listy gratulacyjne: Bartosz Mastalski (5,3), Barbara Czaja (5,0), Jakub Sarata (5,0), Monika Zasadnie (5,0), Sylwia Bielska ( 4,93), Magdalena Cygler (4,93), Jacek Olędzki (4,93), Katarzyna Grudzień (4,9), Joanna Sopata (4,9), Justyna Pawłowska (4,87), Ilona Dzięcioł ( 4, 85),Andrzej Blachecki (4,8), Bartosz Kordas (4,8), Małgorzata Pospieszałowska (4,8). Nagrody odebrali także: Bartosz Mastalski- najlepszy uczeń, Andrzej Blachecki- najlepszy matematyk, Joanna Baziak- najlepsza humanistka, Tomasz Kowalczyk- najlepszy sportowiec. Uczniowie, którzy uzyskali średnie 5,0 i wyższe, otrzymali dodatkowo srebrne tarcze. Nagrodzeni zostali również rodzice absolwentów, którzy wspierali szkołę. Stauetki odebrali: p. Elżbieta Czaja, p. Stanisław Mos, p. Stanisław Pojasek.
     Spotkanie zakończyło się życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji.