Wielkanocna Akademia

Szkolne Koło Caritas w akcji !
11 kwietnia 2023
Życzenia Wielkanocne
12 kwietnia 2023

Wielkanocna Akademia

Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją i w budynku
Akademia z okazji Świąt Wielkanocnych
Dzisiaj w naszej szkole bardzo mocno czuć było nastrój zbliżajacych się Świąt Wielkanocnych. Spotęgowała go akademia przygotowana przez uczniów klasy IV i III, a także przedstawicieli klasy ósmej i Samorządu Szkolnego.
Młodzi artyści pokazali nam dawne obrzędy wielkanocne i tradycje związane z witaniem wiosny.
Ich występ obejrzeliśmy z ogromną przyjemnością. Wysłuchaliśmy też pięknych piosenek nawiązujących do zbliżających się świąt.
Następnie ksiądz Piotr Cierniak pobłogosławił zgromadzone w koszyczku pokarmy.
Wszystkim obecnym na akademii życzenia złożyli: Pani dyrektor Anna Szczepaniak, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Violetta Waruś oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Maksymilian Magda.
Teraz jeszcze bardziej jesteśmy świadomi istoty nadchodzących świąt Wielkiej Nocy.
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i w budynku