Wycieczka klasy 0

Małopolska Noc Naukowców
1 października 2018
Wycieczka klasy piątej w Pieniny
4 października 2018
Pokaż wszystkie

Wycieczka klasy 0

Wycieczka klasy „0” na Palenicę.
28.09.2018 postanowiliśmy zdobyć Palenicę. Wspólnie z rodzicami pokonaliśmy szybko i sprawnie trasę żółtym szlakiem, przy okazji podziwiając zmiany zachodzące
w przyrodzie oraz gromadząc skarby do jesiennego kącika przyrody. Kondycja dopisywała szczególnie najmłodszym, którzy żwawym krokiem wkroczyli na szczyt. Na szczycie podziwialiśmy piękno Pienin i Tatr oraz okolicznych miejscowości. Po wspólnym posiłku, rozmowach i zabawie raźnym krokiem ruszyliśmy w drogę powrotną. Pełni wrażeń wróciliśmy pod kolejkę, gdzie pożegnaliśmy się. Uśmiechy nie schodziły nam z twarzy. Wspólnie spędziliśmy miło i aktywnie czas.
Jednym zdaniem: Trzeba to powtórzyć!:)