Apel Bożonarodzeniowy

Senior nie tylko na święta
28 grudnia 2019
WOŚP w Szczawnicy
12 stycznia 2020

Apel Bożonarodzeniowy

Apel Świąteczny
21 grudnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie wraz z członkami Szkolnego Koła Caritas przedstawili Jasełka pt.”Jest taki dzień”. Uroczystość uświetnił występ Orkiestry Dętej działającej przy OSP w Szczawnicy. W tym dniu rozstrzygnięto również konkursy: Mistrz Klawiatury, konkurs na Najciekawszy Świąteczny Strój oraz na Najpiękniejszy Stroik Świąteczny. Dyrektor Lo w Krościenku – pan Robert Dębski wręczył również nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie fotograficznym „Moje RoweLowe wyprawy” uczniowi klasy III- Jakubowi Maślance. Konkurs zorganizowany został przez Klub Turystyki Rowerowej „wKoło”.
Na koniec dyrektor szkoły Pani Anna Szczepaniak oraz Pani Monika Buron – przewodnicząca Komitetu Rodzicielskiego złożyły całej społeczności szkolnej życzenia radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się na wigilie klasowe.
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, skrzypce i akordeon
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób i dirndl