Apel Bożonarodzeniowy

Senior nie tylko na święta
28 grudnia 2019
Małolaty dostają rabaty ! – PKL
12 stycznia 2020

Apel Bożonarodzeniowy

20 grudnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ważnym akcentem tego dnia był konkurs kolęd, których wspólne śpiewanie wprowadziło nas w świąteczny nastrój. Rozstrzygnięto również konkurs na najładniej udekorowaną klasę. Pani Dyrektor Anna Szczepaniak oraz Pani Violetta Waruś – przewodnicząca Komitetu Rodzicielskiego – złożyły całej społeczności szkolnej życzenia radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt. Po wspólnej modlitwie i błogosławieństwie przez księdza Grzegorza opłatków, wszyscy uczniowie rozeszli się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych na swoje klasowe Wigilie.
Apel przygotowany został przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami, przy pomocy ks. Grzegorza Gila i ks. Krzysztofa Węgrzyna.