Apel świąteczny

Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka
27 grudnia 2022
Paka dla psiaka
27 grudnia 2022
Pokaż wszystkie

Apel świąteczny

„Stacje Bożego Narodzenia”
22 grudnia w naszej szkole odbył się uroczysty przedświąteczny apel. Uczniowie Samorządu Szkolnego powitali przybyłych gości oraz zaprosili do obejrzenia Jasełek, które ukazały historię przyjścia Jezusa na świat. Oglądając artystyczny występ uczniów z klas: III, IV, V, widzowie swoją duszą i ciałem najpierw byli w Księdze Rodzaju, a następnie w Ziemi Świętej, gdzie narodził się Jezus. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Anna Szczepaniak złożyła wszystkim zebranym najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Życzenia przekazały również przedstawicielki Rady Rodziców. Panie wręczyły nagrody uczniom, którzy brali udział w konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny. Po Jasełkach uczniowie udali się wraz z wychowawcami na Wigilie klasowe. Uroczystość przygotowali nauczyciele: ks. Piotr Cierniak, Pani Danuta Urban, Pani Jadwiga Zachwieja, Pan Jacek Pietrzak. Za pomoc dziękujemy również Rodzicom.
Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i w budynku