Boże Narodzenie

Erasmus+ Irlandia
6 stycznia 2019

Boże Narodzenie

21 grudnia 2018 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie śpiewali kolędy i przypominali tradycje i zwyczaje świąteczne. W imieniu dyrektor szkoły pani Anny Szczepaniak wszystkim uczniom i ich rodzicom życzenia złożyła pani Dominika Smolarska. Następnie głos zabrała pani Małgorzata Piszczek- przewodnicząca Rady Rodziców. W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica pana Grzegorza Niezgody życzenia całej społeczności szkolnej złożył Sekretarz pan Tomasz Ciesielka. Podziękował również wszystkim nauczycielom i uczniom za zorganizowanie Gali podsumowującej 100. rocznicę odzyskania Niepodległości, wręczając im pamiątkowe albumy i cukierki. Po wspólnej modlitwie dzieci i młodzież wraz z wychowawcami udali się do swoich sal na klasowe Wigilie.