Dzieci- Dzieciom

Chcemy pomagać !
27 grudnia 2022

Dzieci- Dzieciom

Szkolne Koło Caritas przy SP2 prowadziło zbiórkę dla dzieci z ukraińskiego miasta Chmielnik. Dzisiaj przedstawiciele tej partnerskiej miejscowości naszego miasta przyjechali, aby odebrać zebrane podarunki od mieszkańców Szczawnicy oraz uczniów SP2. Do akcji włączyli się również nasi ukraińscy uczniowie.
Pani dyrektor Annna Szczepaniak, przekazując zebrane przez dzieci rzeczy przedstawicielom Chmielnika, życzyła Im pokoju i szybkiego zakończenia wojny oraz serdecznie pozdrowiła wszystkich uczniów z Chmielnika od naszej szkolnej społeczności.
Przedstawiciele Chmielnika wyrazili ogromną wdzięczność za pomoc, która w tym trudnym czasie jest im niezbędna.
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby Może być zdjęciem przedstawiającym zabawka i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym 15 osób, ludzie stoją i w budynku