Dzień Mamy w SP2

Święto Szkoły
4 czerwca 2019
Sing Song Festival
4 czerwca 2019
Pokaż wszystkie

Dzień Mamy w SP2

24 maja w naszej szkole odbyła się wielka uroczystość poświęcona kochanym Mamom.

Na wstępie Dyrektor Szkoły Pani Anna Szczepaniak przywitała licznie przybyłych gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia. Następnie zaprosiła przybyłe Mamy do obejrzenia przygotowanego przez uczniów kl. 0-II programu artystycznego. Każda z klas zaprezentowała przygotowane pod okiem wychowawczyń wzruszające wiersze oraz piosenki związane ze świętem matek. Poprzez montaż słowno-muzyczny zaprezentowany na tle wzruszającej dekoracji uczniowie wyrazili swoim kochanym Mamom miłość i wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie. Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim Mamom własnoręcznie przygotowane upominki.
Był uśmiech, łzy wzruszenia i radości…