Dzień Otwarty w Pienińskiej Szkole Branżowej i CWiK w Szczawnicy

Dzień Zespołu Downa
27 marca 2019
Erasmus+ Malta
30 kwietnia 2019
Pokaż wszystkie

Dzień Otwarty w Pienińskiej Szkole Branżowej i CWiK w Szczawnicy

28 marca nasi ósmoklasiści i gimnazjaliści odwiedzili Pienińską Szkołę Branżową I stopnia oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy. Młodzież miała okazję porozmawiać z uczniami tej szkoły, zapoznać się z bazą dydaktyczną placówek i warsztatami, gdzie odbywają się zajęcia praktyczne. Na spotkaniu obecni byli również doradcy zawodowi z Mobilnego Centrum Doradztwa Zawodowego w Nowym Sączu. Prezentacji placówek dokonali dyrektor Pienińskiej Szkoły Branżowej Pani Renata Kubik i dyrektor CKiW Pan Jan Jurek.
Na koniec młodzież mogła skosztować pysznych przekąsek przygotowanych przez starsze koleżanki i kolegów. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz carvingu.
Dziękujemy za zaproszenie !