Jacek Pietrzak najlepszym piłkarzem XX-lecia PPPN

Dzień Babci i Dziadka
24 stycznia 2021
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
28 stycznia 2021
Pokaż wszystkie

Jacek Pietrzak najlepszym piłkarzem XX-lecia PPPN

jpietrzakpiłkarzxxlecia2

„Poznaliśmy wyniki plebiscytu organizowanego przez portal podhaleregion.pl przy współpracy z Podhalańskim Podokręgiem Piłki Nożnej na Najlepszego Piłkarza Ostatniego XX lecia. Tytuł ten trafił ostatecznie do rąk Jacka Pietrzaka..” (cyt. https://podhaleregion.pl/index.php/sport/sport-druzynowy/31469-jacek-pietrzak-najlepszym-pilkarzem-xx-lecia-pppn)

Gratulujemy naszemu koledze Jackowi Pietrzakowi -nauczycielowi wychowania fizycznego w SP2, tak wielkiego i zaszczytnego osiągnięcia sportowego.
Jacku, jesteśmy dumni, że możemy z Tobą współpracować.
Życzymy wielu dalszych sukcesów.

Dyrekcja oraz koleżanki i koledzy z SP2