Klasa V i VII w Warszawie

Noc Muzeów
19 maja 2019
Finalistka konkursu przedmiotowego
23 maja 2019
Pokaż wszystkie

Klasa V i VII w Warszawie

20 maja klasy V i VII pojechały na wycieczkę do Warszawy w ramach projektu „Innowacyjna edukacja kluczem do sukcesu uczniów gminy Szczawnica”. Pierwszego dnia uczniowie odwiedzili planetarium, gdzie oglądali film „Halo Ziemia”. Uczestniczyli dzięki niemu w podróży śladami sond kosmicznych, które niosą ziemski przekaz dla przyszłych pokoleń, a być może również innych mieszkańców Wszechświata. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Pałacu Kultury i Nauki.
Drugiego dnia wycieczki odwiedzili Centrum Nauki Kopernik. W laboratorium kl. VII miała okazję wykonywać doświadczenia z fizyki i biologii. Oczywiście ważnym punktem wtorkowego planu była wizyta na Stadionie Narodowym.