Mikołajki

Narodowe Święto Niepodległości
12 listopada 2023
Narciarstwo Alpejskie
5 lutego 2024
Pokaż wszystkie

Mikołajki

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie grający w koszykówkę i ludzie grający w siatkówkę
Mikołaj nie zawiódł…
6 grudnia do uczniów klas 0-3 przyszedł długo wyczekiwany Św. Mikołaj, przynosząc mnóstwo prezentów. Dzieci przywitały Gościa piosenkami, dobrymi humorami i pięknymi strojami mikołajkowymi.
Dzień Św.Mikołaja to dzień wzajemnej życzliwości i okazja do wykazania się kreatywnością. Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najciekawszy strój mikołajkowy. Każdy z uczniów otrzymał słodki upominek i przy dobrej zabawie zostali ogłoszeni zwycięzcy:
Zosia Szczepaniak z kl. 4
Kajetan Glapiński z kl. 4
Aniela Mastalska z kl. 5
Milena Michałczak z kl. 5
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, choinka i tekst „MIKOŁAJ NIE ZAWIEDZIE ZAW”
Mikołajkowa wycieczka klasy 1
Natomiast  klasa 1 odwiedziła Chatę Przygody i spotkała się z Mikołajem, który po wykonaniu przez dzieci różnych zadań wręczył im prezenty.
Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób i drzewo
Mikołajkowe kino ?
Dzisiaj uczniowie klasy 4 i 5 uczestniczyli w mikołajkowej wycieczce do kina Sokół w Nowym Sączu.
Obejrzeli film pt.: „Kajtek Czarodziej”, na motywach powieści Janusza Korczaka. Chociaż historia chłopca, który odkrył w sobie magiczną moc, przedstawia świat sprzed wielu lat, to pokazane w nim tematy, zachowania, relacje są ponadczasowe. Twórczość Janusza Korczaka -pedagoga i nauczyciela, wychowała kilka pokoleń polskich dzieci. Naszym uczniom również bardzo się spodobała.
Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób i tekst „MAŁOPOLSKIE SOKOŁ Uwienz Mikołaja. W ANNA WECEUR LISTOPADA TYLKO w KINACH”