Ogólnopolski Konkurs Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”

Mikołajkowe spektakle
15 grudnia 2019
Miasteczko Galicyjskie
15 grudnia 2019
Pokaż wszystkie

Ogólnopolski Konkurs Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”

Dzisiaj nasi uczniowie reprezentowali szkołę w rejonowych eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi” w Nowym Targu.

Drużyna klas I – III składała się z Weroniki Tokarczyk, Filipa Czai i Michała Niegłosa, a klas IV – VI z Wiktorii Janas, Julii Urban i Pauliny Słowik. Wszystkim naszym recytatorom gratulujemy odwagi oraz wysokiego poziomu, który zaprezentowali w trakcie eliminacji. W każdej grupie wiekowej było ponad 30 uczestników, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że Wiktoria Janas z kl. V b wywalczyła wyróżnienie, a Michał Niegłos z kl. III zdobył III miejsce i tym samym zakwalifikował się do finału konkursu, który odbędzie się 16 i 17 grudnia w Kopalni Soli w Bochni.

Wszystkim naszym reprezentantom bardzo gratulujemy, a za Michała trzymamy mocno kciuki