Paulina Słowik złotą medalistką!

Festiwal Piosenki Obcojęzycznej
8 lutego 2018
Nasi uczniowie w etapie wojewódzkim konkursów przedmiotowych!!!
20 lutego 2018
Pokaż wszystkie

Paulina Słowik złotą medalistką!

250 zawodników z całej Polski brało udział w dwudniowym Memoriale Marii Kaczyńskiej w Rabce Zdroju, który odbył się pod Patronatem Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy i Pani Marty Kaczyńskiej. To zawody narciarskie upamiętniające tragicznie zmarłą pierwszą damę, która spędziła młodość w Rabce. Narciarze rywalizowali w kilku kategoriach: dziecięcej, młodzieżowej, dorosłej i osób z niepełnosprawnością. Uczestnicy zmagań mieli do pokonania slalom na stoku Polczakówka. Aby wyłonić zwycięzców liczyła się szybkość przejazdu, ale też m.in. precyzja zjazdu. W zawodach brała udział nasza uczennica z kl. IV, Paulina Słowik, która była doskonale przygotowana do tej konkurencji. Przejazd Pauliny zapewnił jej pierwszą lokatę i złoty medal. Gratulacje, medal i pamiątkowe trofeum Paulinka odebrała z rąk Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy, który wziął udział w ceremonii wręczenia nagród oraz dyplomów uczestnikom Memoriału. Paulinko, serdecznie gratulujemy!

Więcej zdjęć