Podziękowanie

Konkurs”Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
18 lutego 2020
Dzień kota
21 lutego 2020

Podziękowanie

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację balu charytatywnego na rzecz Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza i Szkoły Podstawowej nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera w Szczawnicy.
Na ręce przewodniczących obydwu Rad Rodziców: Pani Joanny Oleksy i Pani Violetty Waruś składam serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom za ogrom pracy i nieoceniony wkład w to wspólne przedsięwzięcie, za pozytywny odzew i wsparcie w postaci przekazywanych fantów. Wyrazy wdzięczności kieruję do sponsorów, którzy, wsparli ten szczytny cel i przyczynili się do zorganizowania uroczystości.

Drodzy Państwo ” Razem możemy więcej”, Wasza pomoc jest nieoceniona.
W imieniu naszych uczniów dziękuję wszystkim z całego serca.
Składam również serdeczne podziękowanie Dyrektorowi zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 1 Panu Pawłowi Sypkowi za współpracę.

Anna Szczepaniak- dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczawnicy

Fot. P. Stępniewski