Projekt „Wiem kim będę”

Stawiamy na bezpieczne ferie
26 stycznia 2020
Konkurs”Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
18 lutego 2020

Projekt „Wiem kim będę”

Dnia 13.02.2020, w ramach projektu „Wiem kim będę” uczniowie klasy ósmej przeprowadzili w języku angielskim wideokonferencję z uczniami partnerskiej szkoły na Słowacji w Spiskiej Belli. Młodzież naszej szkoły miała okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe i poznać swoje koleżanki i swoich kolegów ze Słowacji. Uczniowie jednej i drugiej szkoły przygotowali się wcześniej do tego wydarzenia, dlatego rozmawiali na różne tematy. Opowiadali o swoich zainteresowaniach, wymarzonych zawodach, ulubionych przedmiotach szkolnych czy planach na przyszłość.

Dla wszystkich uczniów biorących udział w konferencji było to bardzo ciekawe doświadczenie. Interaktywna komunikacja multimedialna jest ciekawą, nowoczesną i na pewno efektywną formą nauki.

GALERIA

Budżet mikroprojektu „Wiem kim będę” finansowany jest w 85 % z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego,  5% Budżetu Państwa, 10 % wkładu własnego Miasta i Gminy Szczawnica.

Budżet projektu
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego – 44 216,49 €