Projekt „Wiem kim będę”

Stawiamy na bezpieczne ferie
26 stycznia 2020
Konkurs”Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
18 lutego 2020
Pokaż wszystkie

Projekt „Wiem kim będę”

Dnia 13.02.2020, w ramach projektu „Wiem kim będę” uczniowie klasy ósmej przeprowadzili w języku angielskim wideokonferencję z uczniami partnerskiej szkoły na Słowacji w Spiskiej Belli. Młodzież naszej szkoły miała okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe i poznać swoje koleżanki i swoich kolegów ze Słowacji. Uczniowie jednej i drugiej szkoły przygotowali się wcześniej do tego wydarzenia, dlatego rozmawiali na różne tematy. Opowiadali o swoich zainteresowaniach, wymarzonych zawodach, ulubionych przedmiotach szkolnych czy planach na przyszłość.

Dla wszystkich uczniów biorących udział w konferencji było to bardzo ciekawe doświadczenie. Interaktywna komunikacja multimedialna jest ciekawą, nowoczesną i na pewno efektywną formą nauki.

 

GALERIA