Pysznie i zdrowo

Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski
24 marca 2022

Pysznie i zdrowo

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją, jedzenie i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, jedzenie i kuchnia Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją, jedzenie i w budynku

22.03.22r. uczniowie klasy 8 w ramach doradztwa zawodowego wybrali się na warsztaty kulinarne do Zespołu Szkół Zawodowych im. W. Szafera w Krościenku n/D.
Na początku spotkania zostali zapoznani z bogatą ofertą szkoły.
Młodzież została zapoznana z zasadami higieny pracy w kuchni oraz bezpieczeństwa posługiwania się sprzętem kuchennym.
Uczniowie zobaczyli również świetnie wyposażone pracownie, w których ich starsi koledzy uczą się zawodu.
Ósmoklsiści odbyli wspaniałą podróż kulinarną , a także uczyli się pracy zespołowej. Niebawem będą wybierać szkołę ponadpodstawową, na pewno są wśród nich przyszli, wspaniali kucharze, dzisiaj można to było zaobserwować🧑‍🍳
Składamy serdeczne podziękowania za zaproszenie na warsztaty Dyrekcji szkoły oraz nauczycielom zawodu: Pani Stanisławie Kwiatek, Pani Teresie Ptak oraz Panu Maciejowi Czai.