Regionalnie i interaktywnie w podwielickiej szkole

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
27 kwietnia 2018
Wizyta przyjaciół z Italii
7 maja 2018
Pokaż wszystkie

Regionalnie i interaktywnie w podwielickiej szkole

Dzięki nawiązanej międzyszkolnej współpracy, pani K.Ciesielka i pani D.Urban wraz z młodzieżą naszej szkoły zorganizowały warsztaty regionalne dla uczniów Szkoły Podstawowej im. J.Kowalczyka w Rzeszotarach koło Wieliczki. Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Aktywna Tablica”. Była to rewizyta po autorskich warsztatach pani Doroty Bełtkiewicz, logopedy pracującej w tamtejszej szkole. Celem spotkania było pokazanie piękna tradycji i kultury pienińskiej, poprzez zaprezentowanie muzyki, śpiewu, legend i strojów góralskich. Zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci. Mamy nadzieję, że nasz pokaz pozostanie w pamięci zaprzyjaźnionej szkoły. Ufamy, że nawiązana współpraca będzie się dalej rozwijała. /K. Ciesielka/
Fot. SP w Rzeszotarach