SP 2 szkołą ćwiczeń dla Krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego

Szczawnica, którą kochamy
25 listopada 2019
Wiem kim będę
9 grudnia 2019
Pokaż wszystkie

SP 2 szkołą ćwiczeń dla Krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego

28 listopada 2019 r. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Szczawnicy Anna Szczepaniak oraz Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie prof. dr hab. Kazimierz Karolczak, już po raz kolejny podpisali porozumienie pomiędzy Uniwersytetem a naszą szkołą w sprawie badań naukowo-dydaktycznych oraz praktycznych ćwiczeń dla studentów tejże uczelni. Porozumienie obejmuje również wymianę doświadczeń pomiędzy wykładowcami a nauczycielami w wybranych dziedzinach, celem doskonalenia warsztatu pracy oraz współpracę i zaangażowanie obydwu placówek na płaszczyźnie pedagogicznej, dydaktycznej i badawczej.