Spotkanie z bajkoterapeutką

Wygrany turniej
2 marca 2018
Zawody w narciarstwie alpejskim szkół podstawowych
6 marca 2018
Pokaż wszystkie

Spotkanie z bajkoterapeutką

6 marca obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy, a cały miesiąc dedykowany profilaktyce logopedycznej i terapii mowy. Z tej okazji w Szkole Podstawowej nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Szczawnicy, 26 marca 2018 roku, odbyły się autorskie warsztaty logopedyczne. Podczas zajęć wykorzystany został nowoczesny multibook „Rrromek i Rrradek” (nagroda główna Instytutu Matki i Dziecka w kategorii multimedia) zaprezentowany na ekranach dotykowych przez autorkę – panią Dorotę Bełtkiewicz logopedę, biblio- i bajkoterapeutę. Dzieci utrwalały właściwą artykulację poprzez udział w interesujących ćwiczeniach i angażujących grach edukacyjnych. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach programu „Aktywna Tablica” przy współpracy ze Szkoła Podstawową im. Jana Kowalczyka w Rzeszotarach. Koordynatorem działań w SP 2 jest pani Katarzyna Ciesielka.

Więcej zdjęć