Święto Patrona Szkoły

Konkurs Pięknego Czytania
28 maja 2020
Dzień Dziecka
1 czerwca 2020
Pokaż wszystkie

Święto Patrona Szkoły

Dzisiaj, 29 maja 2020 r.  o godz. 9.00, w Dniu Święta Patrona naszej szkoły, uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Świętej w intencji społeczności SP2, której przewodniczył ks. proboszcz Tomasz Kudroń.
W czasie homilii ks. Krzysztof Węgrzyn przypomniał sylwetkę naszego Patrona ks. prof. J. Tischnera i wartości, którymi w życiu się kierował jako duchowny, duszpasterz, filozof, ale przede wszystkim człowiek. Skierował prośbę do uczniów, aby czerpali jak najwięcej z mądrości księdza profesora.
Na Mszy Świętej obecni byli: dyrektor szkoły pani Anna Szczepaniak, reprezentanci poszczególnych klas, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni goście. Organ Prowadzący reprezentował Sekretarz Miasta i Gminy pan Tomasz Ciesielka.
Z powodu pandemii nie mogliśmy być w tym ważnym dla szkoły dniu wszyscy razem.
Dziękujemy ks.proboszczowi za możliwość uczestnictwa pozostałych uczniów we Mszy Świętej poprzez jej udostępnienie na FB parafii.
Bardzo dziękujemy również naszemu absolwentowi Mikołajowi Tokarczykowi – obecnie uczniowi Liceum Muzycznego w Krakowie, za oprawę muzyczną nabożeństwa.     GALERIA

PREZENTACJA