The Big Challenge

Zdalna lekcja wychowawcza na temat Konstytucji 3 Maja
30 kwietnia 2020

The Big Challenge

Dnia 22.04.2020 czternastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w The Big Challenge- innowacyjnym konkursie języka angielskiego online. Głównym celem THE BIG CHALLENGE jest promowanie nauki języka angielskiego w formie zabawy pedagogiczno-edukacyjnej. Dzięki zastosowaniu przez organizatorów nowoczesnych technologii, test konkursowy zawiera komponent audio, umożliwiający uczniom przetestowanie umiejętności rozumienia ze słuchu.
W związku z sytuacją epidemiologiczną, konkurs został dostosowany tak, aby uczniowie mogli napisać go zdalnie, w domu.
Niestety na ostateczne wyniki reprezentantów naszej szkoły będziemy musieli trochę poczekać, gdyż jest to konkurs ogólnopolski.
Pierwszy konkurs The Big Challenge miał miejsce we Francji, w 1998 roku, a dziś skupia ponad
630 000 uczestników ze szkół w całej Europie.
Mamy nadzieje, że wyniki naszych uczestników okażą się wystarczająco wysokie, aby mogli otrzymać atrakcyjne nagrody. Trzymamy mocno kciuki!!!