W Sejmie RP

Chcemy pomagać !
27 grudnia 2022
Ścianka wspinaczkowa
27 grudnia 2022
Pokaż wszystkie

W Sejmie RP

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku
Na zaproszenie Pani Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Anny Paluch uczennice naszej szkoły – Kaja Klos, Julia Badzioch i Karolina Niezgoda, wraz z członkami Zespołu ,,Małe Pieniny”, Grupą Śpiewaczą ,, Pienińskie Nucicki”, Rodzicami oraz Orkiestrą Dętą z Krościenka nad Dunajcem uczestniczyły w wyjeździe do Warszawy. ?
Dzięki Pani Poseł, poza zwiedzaniem Starego Miasta i Grobu Nieznanego Żołnierza, wszyscy mogli zobaczyć od wewnątrz budynek Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej, posłuchać historii tego miejsca przedstawionej przez posłankę oraz zobaczyć jego najważniejsze sale.?
Dla wszystkich było to bardzo ciekawe przeżycie i niesamowita lekcja historii.Piękne regionalne stroje zainteresowały nawet Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Henryka Kowalczyka, który zechciał zrobić sobie z uczestnikami wycieczki wspólne zdjęcie.
???? Bardzo dziękujemy Pani Poseł Annie Paluch za pamięć o swojej Małej Ojczyźnie w Pieninach i umożliwienie uczestnikom wyjazdu zobaczenia tak wielu wspaniałych miejsc. ♥️