W Sejmie RP

Chcemy pomagać !
27 grudnia 2022
Ścianka wspinaczkowa
27 grudnia 2022
Pokaż wszystkie

W Sejmie RP

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku
Na zaproszenie Pani Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Anny Paluch uczennice naszej szkoły – Kaja Klos, Julia Badzioch i Karolina Niezgoda, wraz z członkami Zespołu ,,Małe Pieniny”, Grupą Śpiewaczą ,, Pienińskie Nucicki”, Rodzicami oraz Orkiestrą Dętą z Krościenka nad Dunajcem uczestniczyły w wyjeździe do Warszawy. 💚
Dzięki Pani Poseł, poza zwiedzaniem Starego Miasta i Grobu Nieznanego Żołnierza, wszyscy mogli zobaczyć od wewnątrz budynek Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej, posłuchać historii tego miejsca przedstawionej przez posłankę oraz zobaczyć jego najważniejsze sale.🧡
Dla wszystkich było to bardzo ciekawe przeżycie i niesamowita lekcja historii.Piękne regionalne stroje zainteresowały nawet Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Henryka Kowalczyka, który zechciał zrobić sobie z uczestnikami wycieczki wspólne zdjęcie.
🧡💙💙💚 Bardzo dziękujemy Pani Poseł Annie Paluch za pamięć o swojej Małej Ojczyźnie w Pieninach i umożliwienie uczestnikom wyjazdu zobaczenia tak wielu wspaniałych miejsc. ♥️