Zajęcia dla uczniów z Ukrainy

The Big Challenge
31 marca 2022
Życzenia
14 kwietnia 2022
Pokaż wszystkie

Zajęcia dla uczniów z Ukrainy

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i dziecko Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i dziecko

 

W zespołach przygotowawczych SP2 odbyły się pierwsze zajęcia dla uczniów z Ukrainy. Podczas spotkania z pedagogiem uczniowie wykonali piękne kotyliony symbolizujące nasze przekonania – bez względu na to, kim jesteśmy i gdzie przebywamy mamy wspólny cel – świat bez wojny.

Dyrekcja SP2 oraz młodzież z Ukrainy, która uczy się w naszej szkole serdecznie dziękują Radzie Rodziców przy szkole SP2, wszystkim sponsorom oraz ludziom dobrej woli, a także dyrektor Banku PKO BP Pani Dominice Stasiowskiej za okazane serce oraz wsparcie podczas stawiania pierwszych kroków w polskiej szkole.