Zerówka na wycieczce

„Wiem kim będę”
21 lutego 2020
Ojczyzna bez bohaterów, to jak dom bez drzwi
26 lutego 2020
Pokaż wszystkie

Zerówka na wycieczce

W piątek 21 stycznia klasa „0” wybrała się do siedziby Pienińskiego Parku Narodowego w Krościenku n/D, aby uczestniczyć w ciekawych zajęciach przyrodniczych. Pani przewodnik oprowadziła dzieci po wystawie prezentującej walory przyrodnicze Pienin i opowiadała ciekawostki na temat pienińskiej flory i fauny.🦉🐺🐗🐍🦎 Dzieci wzięły również udział w zabawach edukacyjnych tj. „Poszukiwanie kreta”🕵️‍♀️ i „Co mówią drzewa?” 🌳. Dowiedziały się także, jak poszczególne zwierzęta przygotowują się do zimy i w jaki sposób można im pomóc, tę zimę przetrwać.❄️ Po zakończeniu zajęć w budynku Pienińskiego Parku „zerówkowicze” wybrali się do Ninja Parku, by tam, w atmosferze dobrej zabawy, ćwiczyć swoją sprawność fizyczną pod okiem instruktorów. 🥋🤸‍♂️

GALERIA