Zlot szkolnych kół turystycznych

Warsztaty językowe
17 października 2023
Konkurs Recytatorski
17 października 2023
Pokaż wszystkie

Zlot szkolnych kół turystycznych

Zlot szkolnych kół turystycznych
W sobotnie przedpołudnie nasza grupa SKKT uczestniczyła w zlocie szkół kół turystycznych z terenu gminy Szczawnica. Głównym punktem programu była gra terenowa, w której trzeba było wykazać się wiedzą dotyczącą historii naszego regionu, wyznaczania kierunków geograficznych, obliczania wysokości względem, a nawet znajomości twierdzeń matematycznych. W schronisku Orlica prezes PTTK wręczył nowym członkom legitymacje. W naszej szkole było to aż piętnastu uczniów. Wspólnym posiłkiem zakończyliśmy naszą imprezę.
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób i ogień
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i zamek Eltz