Zwrot podręczników – ważne informacje

Konkurs matematyczny Kangur
3 czerwca 2020

Zwrot podręczników – ważne informacje

Regulamin zwrotu książek , podręczników oraz innych wypożyczonych książek z biblioteki szkolnej.

W domu :

1. Sprawdź,  jakie książki posiadasz w domu,  które należy zwrócić do szkolnej biblioteki.

2. Zwróć uwagę na estetykę wypożyczonych książek. Wyprostuj kartki,  sklej rozdarcia. W przypadku podręczników, jeżeli nałożyłeś okładkę – zdejmij ją ostrożnie.

3. Przygotowane książki umieść w foliowej torbie. W widocznym miejscu umieść kartkę z twoimi danymi: nazwisko, imię,  klasa.

W szkole:

1. Obowiązkowo załóż maseczkę i rękawiczki.

2. Zachowaj odstęp w holu 1,5 metra.

3. Połóż torbę z książkami na stoliku.

4. W przypadku zwrotu podręczników, podpisz listę znajdującą się u dyżurującej osoby z obsługi.

5. Informujemy, że książki, które zwracane są do biblioteki podlegają 24 – godzinnej kwarantannie.

Przyjmowanie książek i podręczników rozpoczyna się od dnia 15.06

Informujemy, że klasa VIII dokonuje zwrotu po egzaminach.

Harmonogram zwrotu  podręczników i innych książek wypożyczonych z biblioteki szkolnej :
15.06 ( poniedziałek )   9.30 – 12.00    klasy 1-3
19.06 ( piątek )   13.00 – 15.00    kl.8
pozostałe klasy 22.06 ( poniedziałek )   12.00 – 15.00
Informujemy, że 22.06 jest ostatnim dniem zwrotu podręczników i książek.
Przypominamy wszystkim uczniom, że warunkiem uzyskania świadectwa jest zwrócenie podręczników i innych książek wypożyczonych z biblioteki.