Szkolne Koło Caritas w akcji !

Spektakl teatralny „Dziady”
11 kwietnia 2023
Wielkanocna Akademia
11 kwietnia 2023
Pokaż wszystkie

Szkolne Koło Caritas w akcji !

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją, obuwie i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Centrum Opieki WyrÄczajÄ…cej dla Przewlekle ¡Nieuleczalnie Chorych Dzieci im. Hanny Chrzanowskiej Małopolskie olskie Hospicjum dla Dzieci HLP DENTAL CLINIC”
Pomoc trafiła do podopiecznych hospicjum
Dzisiaj członkowie Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami przekazali zebrane w ramach akcji charytatywnej dary dla podopiecznych Małopolskiego Hospicjum Dziecięcego w Krakowie.
Zbiórka prowadzona w szkole przeszła nasze oczekiwania. Odzew z Państwa strony był bardzo duży, za co składamy wszystkim Państwu najserdeczniejsze podziękowania. Zebraliśmy około 20 kartonów środków czystości, higienicznych, ubrań, artykułów spożywczych oraz książek i zabawek. Za wszystkie artykuły i za każdą pomoc w imieniu potrzebujących z całego serca – DZIĘKUJEMY!
Składamy podziękowania także firmie Szalay Bus za darmowe wypożyczenie busa.
Nasi wolontariusze w ramach wyjazdu odwiedzili Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie – Łagiewnikach, a później posilili się w podkrakowskiej restauracji Mc Donalds. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie posiłku dla dzieci.