Bezpieczne wakacje

Konkurs Ekologiczny rozstrzygnięty !
14 czerwca 2021
Zakończenie roku szkolnego 2020/2021
25 czerwca 2021

Bezpieczne wakacje

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, na świeżym powietrzu i tekst „REDMI NOTE 8T AI QUAD CAMERA” Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, drzewo i na świeżym powietrzu

15 czerwca uczniowie naszej szkoły wysłuchali prelekcji na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji, którą przedstawił funkcjonariusz komisariatu policji w Krościenku n/D mł.asp. Karol Tokarczyk.
Pan policjant opowiedział o zasadach ruchu drogowego, ograniczonego zaufania do obcych, podstawowych zasadach zachowania na rowerze, w podróży, nad wodą i w domu.
W imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły serdecznie dziękujemy za przeprowadzoną prelekcję oraz za udzielenie wielu cennych wskazówek.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na świeżym powietrzu