Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Bezpieczne wakacje
25 czerwca 2021
Podręczniki
19 sierpnia 2021
Pokaż wszystkie

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, kwiat i w budynku

25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Rozpoczęło się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Szczawnicy. Następnie miało miejsce pożegnanie ósmoklasistów. Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor. Powitała zaproszonych gości, Rodziców, grono pedagogiczne oraz uczniów. Później zabrał głos Pan Burmistrz Grzegorz Niezgoda, który pogratulował absolwentom ukończenia szkoły podstawowej oraz wręczył Pani Annie Szczepaniak nominację dyrektorską na kolejne lata.
Pani dyrektor wraz z wychowawcą klasy ósmej Panią Małgorzatą Oleś-Gagatek wręczyły uczniom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody. Kolejnym punktem uroczystości był program artystyczny, w którym młodzież przypomniała czas spędzony w szkole podstawowej, wyraziła wdzięczność Rodzicom i Nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wychowanie.
O godzinie 12.00 rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 0- VII. W części oficjalnej zostały wręczone nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i frekwencję.
Pani dyrektor podziękowała Rodzicom za współpracę, a uczniom życzyła udanych i bezpiecznych wakacji po trudnym roku szkolnym, w którym przeważała nauka zdalna.
Na koniec społeczność szkolna pożegnała i podziękowała za pracę odchodzącemu na posługę do innej parafii księdzu Grzegorzowi Gilowi.

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, w budynku i tekst „Zakończenie roku szkolnego 2020- 2021 a Nie ma prawdziwszej, wspamialszej radości viecie od tei widzi S je serc dr Sulla qcia XrkE”