Dzień Babci i Dziadka

Rajd Szlakami Partyzantów
24 stycznia 2020
Kolędowanie bez barier
26 stycznia 2020
Pokaż wszystkie

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22 stycznia odbyła się w naszej szkole uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Przybyli na nią licznie dziadkowie uczniów kl. „0”.
Pani Dyrektor Anna Szczepaniak oraz wychowawczyni „zerówki” powitały zebranych gości, podkreślając ogromną rolę dziadków w życiu każdego dziecka i dziękując im za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Pani Dyrektor złożyła zebranym życzenia zdrowia oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.

Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując wesoły program artystyczny. Dzieci próbowały udowodnić tezę, że babcia i dziadek muszą być czarodziejami, skoro zawsze w cudowny sposób potrafią swoje wnuczęta rozweselić, pocieszyć, zabawić, znaleźć sposób na niejadka i na naprawienie zepsutej zabawki. Po dokonaniu wnikliwej obserwacji, dzieci stwierdziły jednak, że to nie czary ale miłość dziadków do wnucząt. Swoim najbliższym dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane laurki.
Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców. Nie zabrakło również tańców z dziadkami oraz spontanicznych występów karaoke w wykonaniu dzieci.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.