Dzień Dziecka

Zwrot podręczników – ważne informacje
3 czerwca 2020

Dzień Dziecka

Może być zdjęciem przedstawiającym 15 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 25 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Tak piękny i ważny czas, jakim jest Dzień Dziecka, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 obchodzili bardzo aktywnie. Święto to bowiem w naszej szkole było połączone z Dniem Sportu, który uroczyście rozpoczęła Pani Dyrektor, składając dzieciom życzenia.
Od rana, przy wesołej muzyce i słonecznej pogodzie uczniowie uczestniczyli w wielu konkurencjach sportowych – indywidualnych i zespołowych.
Podczas rywalizacji było mnóstwo radości i zabawy.
Wszystkim Dzieciom z okazji ich święta życzymy dużo radości, spełnienia marzeń, zdrowia i uśmiechu na co dzień!
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzu