Dzień Otwarty w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku

Starsi czytają młodszym
4 lutego 2019
Erasmus + Malta
21 lutego 2019
Pokaż wszystkie

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku

Dzisiaj uczniowie klas trzecich gimnazjum i klasy ósmej szkoły podstawowej, w ramach doradztwa zawodowego,uczestniczyli w Dniu Otwartym, w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku. Zapoznali się z bogatą ofertą szkoły, kształcącej w zawodach: technik żywienia, kelner, technik hotelarstwa, obsługi turystycznej i technik informatyk. Placówka kształci również kucharzy i cukierników w 3- letniej szkole branżowej. Nasza młodzież zwiedziła nowoczesne pracownie i bazy dydaktyczne. Dziękujemy bardzo nauczycielom i uczniom krościeńskiej szkoły za doskonałą prezentację, która na pewno pomoże naszym przyszłym absolwentom wybrać wymarzoną drogą zawodową.