Starsi czytają młodszym

Cenne porady jak bezpiecznie spędzić ferie
14 stycznia 2019
Dzień Otwarty w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku
12 lutego 2019
Pokaż wszystkie

Starsi czytają młodszym

Nasi gimnazjaliści w ramach akcji ” Starsi czytają młodszym ” odwiedzili uczniów klasy drugiej. Czytanie było połączone z quizem dotyczącym lektury „Zaczarowana zagroda”, stąd gimnazjalistom towarzyszyła maskotka – pingwin. Starsi uczniowie byli zaskoczeni wiedzą, jaką posiadali uczniowie drugiej klasy, nie tylko dotyczącą lektury, ale także życia w mroźnej krainie czyli na Antarktydzie.
W ramach akcji Czytania Dzieciom, krówka, zając, pingwin oraz mądra sowa odwiedzili najmłodszych czyli” zerówkę”. „Zwierzątka” sprawdzały, czy maluchy potrafią uważnie słuchać czytanych opowiadań. Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą. Chwile czytania uprzyjemniał dzieciom Pingwin – duża maskotka, do której każdy mógł się przytulić. Było naprawdę miło.