Dzień Pluszowego Misia

Integracyjna wycieczka andrzejkowa
9 grudnia 2019
Mikołajkowy zawrót głowy
9 grudnia 2019
Pokaż wszystkie

Dzień Pluszowego Misia

„PROSZĘ PAŃSTWA OTO MIŚ…”

„Miś ma w oczach szklane kulki, po to misiem jest,
Żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz.
Miś ma uszy do targania, po to misiem jest,
Żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez”.

W naszej szkole z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia zagościli pluszowi towarzysze dzieciństwa naszych uczniów. Młodsi uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez bibliotekę szkolną, a starsi z dumą prezentowali swoje przytulanki. Każdy miś to inna historia i wspomnienie, dlatego nasi uczniowie tak bardzo kochają swoje maskotki. Wszyscy chętni mogli zrobić sobie zdjęcie w kąciku pluszowych misiów. Mimo zmieniających się trendów, miś nadal jest najpopularniejszą zabawką.