Dzień Ziemi

Konkurs plastyczno-fotograficzny „Śladami ks. Franciszka Blachnickiego”
21 kwietnia 2021
Konkurs na dyrektora SP Szlachtowa
27 kwietnia 2021

Dzień Ziemi

22 kwietnia świętowaliśmy Światowy Dzień Ziemi. Ekologia jest ważnym tematem, dlatego dzieci z oddziału przedszkolnego w SP nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera w Szczawnicy nie próżnowały. Aktywności były różnorodne. Niektórzy wykonywali prace plastyczne, inni sadzili kwiaty, a jeszcze inni tworzyli zielone ludziki z sałaty i marchewki. Na zakończenie wprawiliśmy w ruch Ziemię.

Natomiast uczniowie klas starszych przygotowali prezentacje dotyczące Światowego Dnia Ziemi.

Zachęcamy do dbania o naszą wspólną, piękną planetę.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, kwiat i na świeżym powietrzu  Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi, balon i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie siedzą i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko i w budynku