KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI?

MAŁOPOLSKI FESTIWAL ZAWODÓW 2018
23 marca 2018
Apel świąteczny
28 marca 2018
Pokaż wszystkie

KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI?

26 marca uczniowie siódmej klasy naszej szkoły odwiedzili w ramach doradztwa zawodowego Solar Spa Uzdrowiskową Klinikę Rehabilitacji i Leczenia Bólu im. św. Ojca Pio w Szczawnicy. O swoich zawodach opowiedziały im: dietetyk – Pani Doktor Estera Nowacka- Polaczyk i fizjoterapeutka – Pani Doktor Magdalena Jaworska. Uczniowie mieli okazję zobaczyć profesjonalne gabinety i sale rehabilitacyjne. Dowiedzieli się również, jakie trzeba mieć zainteresowania i predyspozycje zawodowe do wykonywania tych profesji. Dziękujemy bardzo właścicielom kliniki – Państwu Wolframom oraz pracownikom za zaproszenie i tak ciekawą, „żywą lekcję” doradztwa zawodowego. /K. Ciesielka/