MAŁOPOLSKI FESTIWAL ZAWODÓW 2018

Wymiana polsko-niemiecka
17 marca 2018
KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI?
26 marca 2018
Pokaż wszystkie

MAŁOPOLSKI FESTIWAL ZAWODÓW 2018

23 marca uczniowie trzecich klas naszego gimnazjum uczestniczyli wraz z opiekunami w Targach Edukacyjnych Festiwalu Zawodów w Krakowie. Wyjazd ten był jednym z celów zaplanowanych w szkolnym systemie doradztwa zawodowego. W krakowskiej hali EXPO zaprezentowało się ponad 250 szkół i przedsiębiorców z nimi współpracujących z całej Małopolski. Ogromną popularnością cieszyły się pokazy umiejętności zawodowych uczniów. Gimnazjaliści mieli okazję zapoznania się z „żywymi zawodami”, bogatą ofertą edukacyjną, porozmawiania z doradcami zawodowymi. Najważniejszym celem wyjazdu było jednak to, by jak najlepiej zaplanowali swoją przyszłą ścieżkę edukacyjno-zawodową. /K. Ciesielka/