Samorząd Szkolny w akcji !

Konkurs wiedzy o Patronie
18 listopada 2021
ORTOASY
8 grudnia 2021
Pokaż wszystkie

Samorząd Szkolny w akcji !

Samorząd Szkolny włączył się w akcję Stowarzyszenia Sursum Corda. Udało nam się sprzedać kolekcję 50 Świątecznych Kartek Dobroczynnych, niosących pomoc i dobre słowo chorym i niepełnosprawnym podopiecznym stowarzyszenia.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu akcji poprzez zakup kartek świątecznych.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku

Samorząd Szkolny o Świętym Mikołaju
Skąd się wzięła postać, która w Noc Wigilijną roznosi dzieciom prezenty? Samorząd Szkolny zagłębił się w krainę świątecznych opowieści i sprawdził, jak to naprawdę było ze Świętym Mikołajem. Przygotował inscenizację przybliżającą historię tej tradycji obchodzonej 6 grudnia. Uczniowie rozdawali również słodycze wszystkim grzecznym dzieciom i pracownikom szkoły:)
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku