SP nr 2 wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu

Wycieczka klasy 7 do Wiednia
18 kwietnia 2018
Konkurs Wiedzy o Pieninach
26 kwietnia 2018
Pokaż wszystkie

SP nr 2 wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu

23 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury, w Nowym Targu zostały wręczone nagrody laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Orzeł biały nasza duma”, zorganizowanego przez Senatorów Rzeczpospolitej Polskiej. Bardzo cieszy nas fakt, że wśród wyróżnionych znalazła się nasza uczennicaTeresa Wiercioch, doceniono również prace Martyny Bednarczyk oraz Emilii Tomońskiej.
W ramach 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Kancelaria Senatu RP zorganizowała ogólnopolski konkurs plastyczny, adresowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w całym kraju.
Senator Jan Hamerski był inicjatorem wystawy pokonkursowej w Nowym Targu, podczas której ogłoszono wyniki i wręczono nagrody. Tym bardziej jesteśmy dumni z sukcesu naszych uczennic, gdyż konkurs cieszył się ogromną popularnością i zgłoszono do niego ponad 150 prac.
/K. Ciesielka/