Sukcesy naszych górali

„Pomagamy Polakom na Ukrainie”
15 grudnia 2019
Świąteczne spotkanie w Małopolskim Hospicjum dla Dzieci
28 grudnia 2019

Sukcesy naszych górali

12 grudnia 14- osobowa grupa uczniów reprezentowała naszą szkołę w miejskich eliminacjach XLIV Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupia – Florka. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Jesteśmy dumni, że nasze dzieci i młodzież chętnie kultywują mowę i tradycję swoich przodków. Jury konkursowe podkreślało wysoki poziom przygotowania uczestników.
Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły będzie nas reprezentowało w czasie wojewódzkiego konkursu w Białym Dunajcu :
Marcin Szczepaniak z kl. V b – I miejsce kategoria klas IV- VI,
Daria Waruś z kl. VII – I miejsce kategoria klas VII- VIII.
Wysokie III miejsce otrzymała również Oliwka Ciesielka z kl. I.
Dziękujemy naszym uczniom i ich rodzicom, którzy mocno im kibicowali. Zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.
Dzieciom i młodzieży w przygotowaniach pomagały panie: Katarzyna Ciesielka, Danuta Urban oraz panie wychowawczynie klas młodszych.
Nasi reprezentanci:
kl. 0 Wiktoria Murawska, BartoszJura,