Świąteczne spotkanie w Małopolskim Hospicjum dla Dzieci

Sukcesy naszych górali
15 grudnia 2019
Teatralnym okiem o ważnych sprawach
28 grudnia 2019
Pokaż wszystkie

Świąteczne spotkanie w Małopolskim Hospicjum dla Dzieci

Od spotkania z podopiecznymi Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci minął już tydzień, ale w naszej pamięci nadal są żywe emocje, które nam towarzyszyły. Młodzież SP2 przygotowała dla pacjentów hospicjum i ich rodzin krótki koncert piosenek świątecznych oraz tańce i zabawy mikołajowe. Radości było co niemiara, nawet Święty Mikołaj nie mógł się powstrzymać i zatańczył z nami. Mikołajowe spotkanie w MHD to zawsze jest czas wielu wzruszeń, uśmiechu, wyjątkowych rozmów.
Jak co roku, wcześniej w szkole została przeprowadzona akcja „Mikołaj za piątaka.” Dzięki wspólnym wysiłkom mogliśmy przekazać prezenty dla ciężko chorego Tomka i jego rodziny.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim za pomoc i wsparcie w tworzeniu świątecznej paczki dla Tomka i innych chorych dzieci oraz umożliwieniu nam wzięcia udziału w wigilijnym spotkaniu dla podopiecznych Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie.