THE BIG CHALLENGE

Sukces Szymona Klimka
30 marca 2021
Konkurs plastyczno-fotograficzny „Śladami ks. Franciszka Blachnickiego”
21 kwietnia 2021
Pokaż wszystkie

THE BIG CHALLENGE

 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Dnia 12.04.2021 chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w innowacyjnym konkursie języka angielskiego online. Głównym celem the Big Challenge jest promowanie nauki języka angielskiego w formie zabawy pedagogiczno-edukacyjnej. W tym roku szkolnym kolejną innowacją jest aplikacja English Every Day. Uczniowie biorący udział w konkursie mogą doskonalić umiejętności językowe dzięki regularnemu korzystaniu z tego narzędzia.
Pierwszy konkurs The Big Challenge miał miejsce we Francji, w 1998 roku, a dziś skupia ponad 630000 uczestników z całej Europy. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego przedsięwzięcia i trzymamy mocno kciuki za naszych uczniów!!!