Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego – informacje
22 czerwca 2020
Zapisy do szkolnej świetlicy
14 sierpnia 2020
Pokaż wszystkie

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Wychowawcy, Nauczyciele!
Wczoraj, 25 czerwca rozpoczęliśmy uroczystości pożegnania roku szkolnego Mszą Świętą w Kościele Parafialnym p.w. Św. Wojciecha w Szczawnicy.
Dzisiaj, 26 czerwca uczniowie odebrali świadectwa w szkole.
Nie mogliśmy się spotkać wszyscy razem na uroczystym apelu. W związku z obostrzeniami sanitarnymi, każda klasa żegnała szkołę oddzielnie.
Dzisiaj również ostatni raz w SP2 usłyszeli dzwonek nasi ósmolkasiści, już absolwenci.
Życzymy im sukcesów w nowych szkołach i spełnienia marzeń.

Kończymy szczęśliwie rok szkolny 2019/2020, bardzo nietypowy pod względem nauki. Sytuacja jaka zapanowała w kraju i na świecie spowodowała liczne zmiany, w tym w szkolnictwie. Przed kadrą pedagogiczną, uczniami oraz rodzicami wytworzyła się pewna nowa rzeczywistość- zdalne nauczanie. Był to na swój sposób precedens na skalę światową- jakże obcy dla wszystkich, z którym musieliśmy się zmierzyć. Jestem przekonana, że wszyscy jesteśmy dzięki temu bogatsi w nowe doświadczenia.

Na progu wakacji chciałam serdecznie podziękować całej kadrze pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Szczawnicy za profesjonalizm, oddanie i odpowiedzialną pracę oraz pokonywanie „gąszczu barier”. Dziękuję Wam drogie koleżanki i koledzy za pracę ponad siły, z pełnym poświęceniem często wolnego czasu, aby osiągnąć zamierzone cele.
Dziękuję również Rodzicom za współpracę, wsparcie, wyrozumiałość wobec pracy pedagogów.
Drodzy uczniowie, dziękuję Wam za wytrwałość chęć do poznawania tego, co nowe i nieznane.
Na koniec chciałabym wszystkim życzyć bezpiecznego i miłego wypoczynku, radości z osiągniętych celów oraz wspólnego spotkania w realnej rzeczywistości 1 września 2020r.
Dyrektor SP2- Anna Szczepaniak