Zakończenie roku szkolnego – informacje

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
26 czerwca 2020

Zakończenie roku szkolnego – informacje

Informujemy, że Msza Święta kończąca rok szkolny 2019/20 zostanie odprawiona w dniu 25 czerwca 2020 r. o godz. 16.00.
W związku z sytuacją w kraju i mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo dzieci, zapraszamy do kościoła poczet sztandarowy oraz delegacje klas (samorząd). Zapraszamy również rodziców i nauczycieli.
Dla całej społeczności uczniowskiej Msza Św. będzie transmitowana na Facebooku Parafii.
W piątek, 26 czerwca 2020 r. to dzień zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Rozdanie świadectw odbędzie się według ustalonego porządku, w maseczkach z zachowaniem reżimu sanitarnego i odpowiednich odległości między uczestnikami.
W piątek pożegnamy również ósmoklasistów- naszych absolwentów.
O harmonogramie i porządku pożegnań poszczególnych klas, poinformują wychowawcy poprzez e- dziennik.
O obecności dziecka w zakończeniu roku szkolnego decydują rodzice.
Dyrektor SP2 – Anna Szczepaniak