Światowy Dzień Chleba

Dzień Nauczyciela i Ślubowanie Klasy Pierwszej
15 października 2021
Przedstawienie
20 października 2021
Pokaż wszystkie

Światowy Dzień Chleba

Światowy Dzień Chleba
W ramach projektu Piękna Nasza Polska Cała uczniowie klasy III wraz z wychowawcą Panią Kingą Polak oraz Panią pedagog Magdaleną Wojtarowicz pod czujnym okiem Kadry Nauczycielskiej Przedmiotów Zawodowych Gastronomii  Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek im. prof. Władysława Szafera w Krościenku nad Dunajcem zrealizowali kolejne zadanie pt. „Być dobrym jak chleb”. Dzieci zaznajomiły się z etapami produkcji pieczywa oraz uświadomiły sobie, że chleb jest owocem ciężkiej pracy wielu ludzi. Następnie pod okiem fachowców każde dziecko wykonało swoje bułeczki, które po upieczeniu dzieci zajadały ze smakiem.
Dziękujemy Dyrekcji oraz Kadrze Nauczycielskiej Przedmiotów Zawodowych Gastronomii  Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek im. prof. Władysława Szafera w Krościenku nad Dunajcem za okazane serce, życzliwość i owocną współpracę.