Bezpieczne Wakacje

Święto Patrona Szkoły
2 czerwca 2024
Zakończenie Roku Szkolnego
24 czerwca 2024
Pokaż wszystkie

Bezpieczne Wakacje

Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób
BEZPIECZNE WAKACJE
Uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z Panami policjantami z Komisariatu Policji w Szczawnicy , którzy przypomnieli i przybliżyli zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu. W wakacje podczas zabaw nie można zapomnieć o bezpieczeństwie swoim i osób, z którymi przebywamy. Zwrócili uwagę między innymi na bezpieczeństwo na drodze podczas poruszania się rowerem, odpowiednie korzystanie z Internetu, zachowanie nad wodą, w górach, przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi. Na koniec spotkania złożyli uczniom życzenia udanych, radosnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Bardzo dziękujemy Panu Markowi Pijarowi i Firmie Trans Południe za dar w postaci odblaskowych kamizelek, które zwiększą bezpieczeństwo naszych uczniów.